واگذاری نماینده فروش

واگذاری سایت و سیستم رزرواسیون پرواز

وب سایت رزرواسیون کیش ٧٢٤ فرصتی استثنائی را فراهم کرده است تا تعداد زیادی از افراد مستعد جویای کار علاوه بر اشتغال به صورت پاره وقت و یا تمام وقت به کسب درآمد چشمگیر و قابل توجهی دست بیابند تا علاوه بر تولید شغل قدمی در راه ریشه کن شدن بیکاری برداشته باشد. لذا کیش ٧٢٤ اقدام به واگذاری سایت و سیستم رزرواسیون بلیط پرواز های چارتر و سیستمی می نماید.

از تمامی متقاضیان جویای کار در سراسر کشور، مدیران آژانس ها، کارمندان دفاتر هواپیمایی، دانشجویان، (حتی بانوان عزیز خانه دار جهت شغل دوم و شغل خانگی) و... دعوت به عمل می آید از این فرصت استثنایی و محدود استفاده نمایند.


سیستم رزرواسیون پرواز چیست؟

 کیش ٧٢٤ سایتی را در اختیار شما قرار می دهد که به کمک آن میتوان به راحتی بلیط چارتر و سیستمی هواپیما تهیه و کسب درامد کنید.

ادرس سایت ما؟

دامنه (آدرس سایت) سایت را خودتان انتخاب و برند خود را می سازید! به عنوان مثال میتوانید نام آژانس خود را آدرس سایت تان قرار دهید مثل : www.kish724..ir  

چگونه کسب درامد کنیم؟

هیچ کاری نیاز نیست انجام دهید!!! از فروش هر بلیط توسط سایت شما مبلغی (حداقل 8700 تومان) به حساب شما واریز می شود و فرقی نمی کند که خودتان یا مشتریان شما خرید کنند.

لازم به ذکر است میزان سود دریافتی از فروش هر بلیط را خودتان تعیین می کنید که حداقل آن 8700 تومان می باشد یعنی کمتر از آن مبلغ را نمی توانید انتخاب کنید ولی بیشتر از آن به اختیار شماست.  

تخمین درامد شما:

به عنوان مثال در صورتی که شما میزان سود دریافتی خود را 10,000 تومان قرار دهید و در روز به طور متوسط حداقل 10 بلیط توسط سایت شما بفروش برسد درامد ماهیانه شما 3,000,000 تومان خواهد بود که با کمی تلاش می توانید درامدی بسیار چشمگیر تر کسب کنید.

مطمئنا  با تبلیغات و فعالیت در صفحه های مجازی می توانید مشتریان بیشتری برای وب سایت خود جذب کنید ، ما در این امر مشاوره هایی به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد 

چگونگی دریافت سود فروش؟

شما می توانید سود فروش خود را هر 15 روز یکبار دریافت کنید که مجموعا در هر ماه 2 بار میتوانید درخواست واریز وجه را داشته باشید.

توجه:

قابل ذکر است  مشخص کردن سود پرواز های چارتری با خود نماینده می باشد. بنابر سود مشخص شده که حداقل آن 8700 ت و حداکثر آن طبق رقابت با دیگر همکاران است، مبلغ 4000 تومان از سود هر پرواز چارتری ای که از سیستم نماینده رزرو شده است بابت هزینه هایی امثال تماس گویای سیستمی تایید رزرو بلیط و پیامک تایید رزرو بلیط و مالیات ها کسر خواهد شد بنابراین سود مشخص شده را باید با توجه به مبلغ کسر شده معین شود. بعنوان مثال : سود مشخص شده نماینده 12000ت می باشد هزینه هایی از وی کسر میشود که حدود 4000 ت میباشد، سود خالص نماینده 8000 ت از هر پرواز چارتری می باشد.

توجه: 

پرواز های سیستمی در حال حاضر ١ ٪؜ سود فروش برای نماینده در نظر گرفته شده است 

چگونه مشتری جذب کنیم؟

 نماینده مجاز است از هر روش تبلیغی از قبیل تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در فضای مجازی ( تلگرام - اینستاگرام و...)، پخش تراکت، بازاریابی حضوری و ...  برای تبلیغات خود استفاده نماید.

 

چگونگی پشتیبانی؟

شما تنها نماینده فروش ما هستید و همکاران ما در واحد پشتیبانی در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در فروش و استرداد بلیط برای نماینده آماده پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته می باشند.

اطلاعات بیشتر از بچه های فنی ما بپرس : ٠٩١٢٢٨٤٨٧٢١ Booking


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.

به کمک نیاز دارید ؟

×